کد خبر : 202463
تاریخ انتشار : شنبه 9 مهر 1401 - 16:55

دانلود زیرنویس فیلم BTS: Permission To Dance on Stage – LA 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم BTS: Permission To Dance on Stage – LA 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم BTS: Permission To Dance on Stage – LA 2022 مجموعه‌ای از کنسرت‌های گروه BTS کره جنوبی بود. به دلیل محدودیت‌های COVID-19 در تجمعات و سفر، این مجموعه شامل اجرای استادیوم با و بدون تماشاگران زنده به جای تور کنسرت سنتی بود. ست لیست شامل آهنگ های متعددی از دیسکووگرافی های گذشته گروه

دانلود زیرنویس فیلم BTS: Permission To Dance on Stage – LA 2022 مجموعه‌ای از کنسرت‌های گروه BTS کره جنوبی بود. به دلیل محدودیت‌های COVID-19 در تجمعات و سفر، این مجموعه شامل اجرای استادیوم با و بدون تماشاگران زنده به جای تور کنسرت سنتی بود. ست لیست شامل آهنگ های متعددی از دیسکووگرافی های گذشته گروه بود. اجرای ۱۲ نمایشی در سئول، کره جنوبی در ۲۴ اکتبر ۲۰۲۱ آغاز شد و در لاس وگاس، نوادا در ۱۶ آوریل ۲۰۲۲ به پایان رسید.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم BTS: Permission To Dance on Stage - LA 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم BTS: Permission To Dance on Stage – LA 2022 در ژانویه ۲۰۲۰، BTS تور ۴ مرحله‌ای و ۳۹ نمایشی Map of the Soul Tour خود را اعلام کرد، اما در نهایت در آگوست ۲۰۲۱ به دلیل عدم قطعیت ناشی از همه‌گیری COVID-19 لغو شد. گروه Map of the Soul ON:E را سازماندهی کرد، که در ابتدا شامل حضور طرفداران آفلاین و پخش جریانی پرداخت به ازای مشاهده بود، اما بلیط‌های حضوری نیز قبل از اجرای اکتبر ۲۰۲۰ لغو شد. گروه به عنوان پردرآمدترین گروه تور سال ۲۰۱۹، از ناتوانی خود در برگزاری کنسرت های زنده با حضور حامیان خود ابراز ناامیدی و ناراحتی کردند. تا سال ۲۰۲۱، شدت بیماری همه‌گیر و محدودیت‌های متعاقب آن از کشوری به کشور دیگر و شهری به شهر دیگر بسیار متفاوت بود، که این عمل و شرکت آن‌ها را وادار کرد تا اجراهای خود را در قالب‌هایی ترکیب کنند که به آنها اجازه می‌دهد به طور پویا طرفداران را درگیر کنند. شخص و آنلاین.

در ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۱، BTS یک کنسرت آنلاین را برای ۲۴ اکتبر در استادیوم المپیک سئول اعلام کرد. علیرغم ظرفیت ۸۰۰۰۰ نفری سالن، نمایش به دلیل محدودیت‌های رویداد زنده داخلی، به عنوان یک رویداد پرداخت به ازای مشاهده و فقط پخش جریانی برگزار شد. در اواخر همان ماه، گروه همچنین اعلام کرد که چهار کنسرت در خارج از کشور در ایالات متحده در استادیوم SoFi تازه‌ساخت در اینگل‌وود، کالیفرنیا در ۲۷ و ۲۸ نوامبر و ۱ و ۲ دسامبر برگزار می‌شود.

در ۲۲ فوریه ۲۰۲۲، BTS سپس یک مرحله گسترده از تور را با چهار نمایش در استادیوم Allegiant در لاس وگاس، نوادا در ۸ و ۹ آوریل و ۱۵ و ۱۶ آوریل اعلام کرد.

این نمایش‌ها اولین اجرای زنده گروه را در برابر مخاطبان حضوری از زمان تور استادیوم Love Yourself: Speak Yourself در سال ۲۰۱۹ نشان دادند، و بلیط‌های تمام نمایش‌های حضوری در عرض چند ساعت پس از انتشار فروخته شد. مجوز رقص روی صحنه بیش از ۴ میلیون شرکت کننده به صورت حضوری و آنلاین جمع آوری کرد.

در ۲۴ اکتبر ۲۰۲۱، گروه در استادیوم المپیک سئول، محل آخرین کنسرت استادیومشان که در سال ۲۰۱۹ برگزار شد، اجرا کردند. به دلیل آسیب دیدگی ساق پا در حین تمرین روز قبل، عضو V در هیچ رقصی شرکت نکرد، اما در حالی اجرا کرد. روی صحنه نشسته است برای افزایش تجربه مجازی، Big Hit ویژگی‌هایی را اضافه کرد که به مخاطبان آنلاین اجازه می‌داد نمایش را از شش زاویه مختلف در زمان واقعی مشاهده کنند و از یک پوشش برای جلوه‌ها و متن اضافی استفاده کردند. کنسرت آنلاین در ۱۹۷ کشور پخش شد.

زیرنویس فیلم BTS: Permission To Dance on Stage - LA 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس BTS: Permission To Dance on Stage – LA 2022 در سال ۲۰۲۲، BTS اولین نمایش های زنده داخلی خود را از سال ۲۰۱۹ در حضور مخاطبان محدود حضوری، بار دیگر در استادیوم المپیک برگزار کرد. آنها در ۱۰، ۱۲ و ۱۳ مارس اجرا کردند. محدودیت‌های همه‌گیر قبلی که به‌طور خاص برای اجرای کنسرت‌های پاپ اعمال می‌شد، فقط برای حداکثر ۴۰۰۰ شرکت‌کننده مجاز بود. کنسرت های BTS برای ۱۵۰۰۰ شرکت کننده در روز تایید شد و بزرگترین گردهمایی موسیقی مجاز توسط دولت کره جنوبی از زمان اجرای پروتکل های Covid-19 است. تشویق، فریاد زدن، و آواز خواندن در طول نمایش ممنوع بود و ۷۵۰ پرسنل ایمنی در محل حضور داشتند تا اطمینان حاصل شود که همه محدودیت‌ها رعایت شده است. نمایش های ۱۰ و ۱۳ به علاوه از طریق Weverse به صورت آنلاین پخش شد. یک رویداد جهانی تماشای زنده برای کنسرت در ۱۲th برگزار شد. برای بیش از ۳۰۰۰ سینما در سراسر جهان پخش شد.

برای کنسرت‌های سال ۲۰۲۲ در سئول، این نمایش ۳۲.۶ میلیون دلار به دست آورد و رکورد جدیدی را برای سینمای رویدادهای زنده ثبت کرد و از رکورد قبلی گروه Burn the Stage: The Movie (2019) با ۱۸.۵ میلیون دلار پیشی گرفت. تنها در ایالات متحده، ۶.۹ میلیون دلار از ۸۰۰ سالن سینما به دست آورد تا به پردرآمدترین رویداد سینمای زنده در آن قلمرو تبدیل شود. این فیلم از بتمن در ۵۵ سینما به عنوان پرفروش ترین رویداد آخر هفته پیشی گرفت و در همه جا در رتبه دوم قرار گرفت. در بریتانیا، پس از بتمن و آنچارتد، با کسب ۸۹۹۱۲۷ پوند در رتبه سوم قرار گرفت.

طبق بیلبورد، مجوز برای رقص روی صحنه – LA با کسب ۳۳.۳ میلیون دلار از ۲۱۴۰۰۰ بلیت فروخته شده، بیشترین امتیاز باکس آفیس را در هر بازی در نزدیک به یک دهه به نام خود ثبت کرد و باعث شد چهار استادیوم سوفای BTS بیشترین درآمد سال ۲۰۲۱ را به نمایش بگذارند. اماکن بازگشایی شد از سال ۲۰۱۲ که راجر واترز از پینک فلوید از بیش از ۹ نمایش در استادیو ریور پلات در بوئنوس آیرس، آرژانتین، ۳۸ میلیون دلار درآمد کسب کرد، این پردرآمدترین نمایش در یک مکان واحد است. بزرگترین باکس امتیاز مستقر در ایالات متحده در ۱۸ سال گذشته؛ بزرگترین باکس اسکور در کالیفرنیا؛ دومین نمایش بزرگ در تاریخ بیلبورد باکس اسکور در آمریکای شمالی تنها پس از ۱۰ نمایش بروس اسپرینگستین با درآمد ۳۸.۷ میلیون دلاری در استادیوم جاینتز در نیوجرسی. و ششمین نقش پردرآمد در تاریخ Billboard Boxscore. بعلاوه، این نمایش ها اولین باری بود که یک کنش غیرانگلیسی زبان در یک نامزدی از ۲۰ دلار و ۳۰ میلیون دلار فراتر رفت – پیش از این، خواننده مکزیکی لوئیس میگل با ۱۹.۳ میلیون دلار درآمد از ۳۰ نمایش در Auditorio Nacional در مکزیکو سیتی رکورد داشت. ۲۰۰۶.  BTS در کنار واترز، اسپرینگستین، U2، گریتفول دد، Take That و Spice Girls به هفتمین بازیگر تاریخ تبدیل شد که در یک نامزدی بیش از ۳۰ میلیون دلار به دست آورد.

زیرنویس فیلم BTS: Permission To Dance on Stage - LA 2022 - بلو سابتایتل

به عنوان بخشی از دومین رویداد سالانه Disney+ Day، دیزنی اولین فیلم کنسرت BTS: Permission to Dance on Stage – LA را به تهیه کنندگی HYBE و کارگردانی Sam Wrench و Junsoo Park در سرویس های پخش خود در سراسر جهان به عنوان یک انتشار غافلگیرکننده در نیمه شب PDT در تاریخ پخش کرد. ۸ سپتامبر ۲۰۲۲.

مجوز رقص روی صحنه – لس آنجلس نقدهای مثبتی از منتقدان دریافت کرد. کوین ای جی پری از ایندیپندنت، کنسرت را نقدی پنج ستاره کرد و آن را “یک نمایش هیجان انگیز دو ساعت و نیم” خواند. به عنوان “آمیخته ای منحصر به فرد از کیمیاگری”. ارین مورفی از Showbiz Cheat Sheet نوشت که ست لیست “تاریخ BTS را ارج نهاد” و کنسرت ها را “نقطه پرش برای شروعی جدید” نامید. آن “حس یک جشنواره موسیقی کوچک را داشت” و نوشت که “لحظه ای از اتحاد مجدد بین BTS و آرمی محبوبشان” و “تجربه ای است که باید دید تا باور کرد.” این نشریه آن را در فهرست ۱۲ بهترین برنامه زنده سال ۲۰۲۱ قرار داد. برای آتلانتیک، لنیکا کروز کنسرت‌ها را به‌عنوان «نوعی اثبات بی‌تی‌اس – استعداد، اصالت، دسترسی و ارتباط عاطفی آن‌ها با طرفداران» توصیف کرد. خود، در سال ۲۰۲۱. این چهار شب با صدای بلند، هیجان‌انگیز و گواه بر این بود که همگی اشتباه کرده‌اند.»

محل اقامت گروه در لاس وگاس در ۸ و ۹ آوریل، و ۱۵ و ۱۶ آوریل ۲۰۲۲ در استادیوم Allegiant شامل یک انحراف گسترده از کنسرت های قبلی این مجموعه توسط گروه بود. MGM Resorts International و مؤسسات محلی اطراف آن، همراه با Hybe، رویدادهای رسمی طرفداران با مضمون BTS را فراهم کردند – یک «پارک کنسرت شهری» توسط ملیندا شیکلز بیلبورد – برای شرکت کنندگان در کنسرت در شهر ایجاد کردند. پارک بازی در سطح شهر شامل تجربه‌های پاپ‌آپ BTS در Area15، نمایش‌های آبی BTS در فواره‌های بلاجیو، مهمانی‌های رسمی کنسرت در استراحتگاه و کازینو آریا، یک «کافه در شهر» در خلیج ماندالای، و کالاهایی با مضمون کنسرت محدود برای شرکت‌کنندگان منتخبی که اتاق‌هایی با مضمون BTS در ۱۱ هتل شرکت‌کننده MGM Resorts تحت تخفیف ویژه «نرخ BTS» رزرو کردند.

قبل از کنسرت‌های لاس وگاس، بیگ هیت بیانیه‌ای را در مورد آسیب‌دیدگی انگشت جین و عمل جراحی بعدی در ۱۹ مارس ۲۰۲۲ منتشر کرد. جین با محدود کردن فعالیت بدنی خود در طول دوره بهبودی پس از جراحی، توانست در حداقل رقص برای هر یک از آنها شرکت کند. نمایش‌ها – او برای اجراهای قوی‌تر از نظر بدنی نشسته بود.

زیرنویس BTS: Permission To Dance on Stage - LA 2022 - بلو سابتایتل

کنسرت‌های لاس‌وگاس بیش از ۶۲۰۰۰۰ شرکت‌کننده را به خود جذب کرد که تعداد مخاطبان حضوری و آنلاین را شامل می‌شد. BTS تنها نمایش موسیقایی است که در Allegiant از زمانی که برای اولین بار در سال ۲۰۲۰ افتتاح شد، چهار نمایش را برای ۲۰۰۰۰۰ تماشاگر اجرا می‌کند. ۲۲۰۰۰ تماشاگر دیگر در MGM Grand Garden Arena جمع شدند تا اجراهای پخش مستقیم نمایش‌ها را تماشا کنند. با مجموع درآمد ۳۵.۹ میلیون دلاری، این نمایش ها رکورد بیلبورد را برای لاس وگاس و ایالت نوادا از آن خود کردند. دومین باکس برتر آمریکای شمالی تنها پس از بروس اسپرینگستین ۳۸.۷ میلیون دلار در استادیوم جاینتز در سال ۲۰۰۳. پنجمین باکس امتیاز بزرگ تمام دوران. و دهمین باکس اسکور شد که بیش از ۳۰ میلیون دلار درآمد داشت. بی‌تی‌اس تنها هنرمند غیرآمریکایی یا بریتانیایی است که در یک سالن به همین اندازه درآمد کسب کرده است، و سومین اثر در تاریخ – بعد از Take That و U2 – با دو بار فروش بیش از ۳۰ میلیون دلار.

سی. مون رید در یک بررسی مثبت برای Consequence نوشت که “آواز خواندن، رقصیدن، شوخی جدی تماشاگران” در Permission to Dance On Stage – لاس وگاس “بسیار عالی بود.”

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

چگونه رپورتاژ آگهی خبری بنویسیم

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح