کد خبر : 203155
تاریخ انتشار : جمعه 22 مهر 1401 - 12:36

دانلود زیرنویس فیلم Mutant Girls Squad 2010 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Mutant Girls Squad 2010 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Mutant Girls Squad 2010 جوخه دختران جهش یافته توسط نوبوروشی نیوروشی، یک فیلم ژاپنی است. و تک ساکاگوچی. این فیلم درباره رین، دختر جهش یافته شانزده ساله ای است که با گروهی از جهش یافته های شورشی آشنا می شود که قصد دارند از انسان ها به دلیل آزار و اذیت نژادشان

دانلود زیرنویس فیلم Mutant Girls Squad 2010 جوخه دختران جهش یافته توسط نوبوروشی نیوروشی، یک فیلم ژاپنی است. و تک ساکاگوچی. این فیلم درباره رین، دختر جهش یافته شانزده ساله ای است که با گروهی از جهش یافته های شورشی آشنا می شود که قصد دارند از انسان ها به دلیل آزار و اذیت نژادشان انتقام بگیرند. این فیلم اولین نمایش بین‌المللی خود را در جشنواره فیلم آسیایی نیویورک در سال ۲۰۱۰ داشت. بیشتر بازیگران و هنرپیشه‌ها بعداً در نمایش‌های Super Sentai و Kamen Rider بازی کردند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Mutant Girls Squad 2010 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Mutant Girls Squad 2010 رین (یومی سوگیموتو)، دانش آموز جوان دبیرستانی، دختری بی ادعا و بی دست و پا است که در مدرسه مورد آزار و اذیت قرار می گیرد. یک روز در حالی که مورد آزار و اذیت قرار می گیرد، درد شدیدی در دستش احساس می کند. بعداً رین متوجه می‌شود که او از نوادگان قبیله هیروکو باستانی است که اعضای آن جهش‌یافته‌هایی با استعدادهای ابرقدرت هستند. به محض اینکه او از این موضوع مطلع شد، سربازان ضد هیروکو به خانه او حمله کردند. پدر و مادر رین کشته می شوند و رین به سختی جان خود را از دست می دهد. پس از کشتن کل یک منطقه خرید به دلیل سوء تفاهم و خشم ناشی از غم، رین با ری (یوکو تاکایاما)، جهش یافته دیگر ملاقات می کند. ری، رین را با گروه کوچکی از شورشیان جهش یافته به رهبری یک سامورایی ترانسوستیت به نام کیساراگی (تاک ساکاگوچی) معرفی می کند که در تلاش است جایگاه قبیله هیروکو را در جهان بازگرداند.

رین تحت دستور کیساراگی و ری شروع به تمرین می کند و ماسک آهنی می پوشد تا بتواند قدرت های خود را کنترل کند. در حین تمرین، یوشی (سوزوکا موریتا) با شاخک باز به رین در مورد گذشته ری می گوید. تنها سه سال پیش، ری در یک سیرک جذاب بود و تنها کسی که شفقت و پذیرش او را نشان داد پسری انسانی بود که به او یک گردنبند صلیب طلا داد. وقتی مردم شهر پسر را به خاطر دوست داشتن او کشتند، نفرت ری از انسان ها متولد شد. رین بعداً گردنبند را بعد از اینکه ری به طور تصادفی پس از یک جلسه تمرین انداخته است، پیدا می کند.

دانلود زیرنویس فیلم جوخه دختران جهش یافته ۲۰۱۰ زمانی که رین خیلی زودتر از آنچه که کیساراگی انتظار داشت به کنترل قدرت خود دست می یابد، به همراه یوشی به او دستور می دهد تا در یک کنفرانس ضد هیروکو نفوذ کنند و به یک ژنرال عالی رتبه به نام کوشیمیزو حمله کنند. رین و یوشی با موفقیت کوشیمیزو را بیرون می‌آورند، اما نمی‌توانند انسان‌های بی‌گناهی را که زنده مانده‌اند بکشند. ری به دستور کیساراگی، بازماندگان را می کشد.

زیرنویس فیلم Mutant Girls Squad 2010 - بلو سابتایتل

زیرنویس Mutant Girls Squad 2010 در نهایت، رین متوجه می‌شود که علی‌رغم تمام اتفاقاتی که افتاده، نمی‌تواند علیه جنبه انسانی‌اش بچرخد. او موفق می شود یوشی را متقاعد کند تا به جای کشتن یا تحت سلطه درآوردن انسان های بی گناه، به هدف او بپیوندد تا از انسان های بی گناه محافظت کند. در همین حال، دیگر دختران مدرسه‌ای هیروکو برای انجام حملات انتحاری در مکان‌های مختلف برای کشتن انسان‌ها، شستشوی مغزی می‌شوند. کیساراگی، نخست‌وزیر شدیدا ضد هیروکو را می‌دزدد و خونش را تخلیه می‌کند، که به او بدنی بزرگ و فوق‌العاده می‌بخشد. یوشی با دختران مدرسه‌ای جهش‌شده شستشوی مغزی می‌پذیرد در حالی که رین در مقابل ری قرار می‌گیرد. رین با برگرداندن گردنبند صلیب طلای ارزشمند ری، با موفقیت ری را متقاعد می‌کند که جنگش با انسان‌ها را متوقف کند و خاطرات خوشی را از پسر انسانی که او را دوست داشت به یاد بیاورد. رین، ری و یوشی با هم متحد می شوند تا کیساراگی را شکست دهند و نخست وزیر را نجات دهند.

زیرنویس فیلم جوخه دختران جهش یافته ۲۰۱۰ در جشنواره فیلم آسیایی نیویورک در سال ۲۰۰۹، کارگردانان نوبورو ایگوچی، یوشیهیرو نیشیمورا و تک ساکاگوچی با یکدیگر ملاقات کردند و توافق کردند که با هم فیلمی بسازند. هر کارگردان یک سوم فیلم را با ساکاگوچی کارگردانی قسمت اول، ایگوچی قسمت دوم و نیشیمورا قسمت سوم را کارگردانی کرد. یک سال بعد آنها کار بر روی Mutant Girls Squad را به پایان رساندند.

برای انتشار دی وی دی ژاپنی فیلم، نوبورو ایگوچی یک فیلم پیش درآمد کوتاه با عنوان Yoshie Zero ساخت که بر شخصیت سوزوکا موریتا تمرکز دارد.

Mutant Girls Squad دومین فیلمی بود که وارد مرحله تولید شد، اما اولین فیلمی بود که از برچسب فیلم فرقه نیک کاتسو Sushi Typhoon منتشر شد.  این فیلم برای اولین بار در ۲۲ می ۲۰۱۰ در ژاپن نمایش داده شد. این فیلم اولین نمایش آمریکایی خود را در جشنواره فیلم آسیایی نیویورک در ۳ ژوئیه ۲۰۱۰ داشت. اولین نمایش کانادایی آن در جشنواره فانتزیا در ۱۰ جولای ۲۰۱۰ بود. در جشنواره فیلم Sitges، Mutant Girls Squad برنده جایزه بهترین فیلم در بخش Midnight X-Treme شد.

زیرنویس Mutant Girls Squad 2010 - بلو سابتایتل

زیرنویس جوخه دختران جهش یافته ۲۰۱۰ فانگوریا به فیلم امتیاز مثبت ۳ از ۴ داد و فیلم را “فقط برای تجربه باید دید، و آن دسته از مخاطبانی که خود را در جنون آن لذت می برند، فیلمی را خواهند یافت که با خوشحالی دوباره از آن بازدید خواهند کرد.” Twitch Film نقد مثبتی ارائه کرد و گفت که «فیلم دارای محتوای توهین آمیز مضحک، کاملاً فراتر از سطح بالا و مرزی است که ممکن است برای همه مناسب نباشد» و «Mutant Girls Squad ممکن است کمی بیش از حد آشنا به نظر برسد، اما خوشبختانه به اندازه کافی کمدی منحصر به فرد وجود دارد. عناصر پراکنده در سرتاسر فیلم که آن را هنوز کاملاً لذت‌بخش می‌سازد.» ورایتی به فیلم نقد مثبتی داد و کارگردان‌ها را به‌عنوان فیلم‌سازانی تحسین کرد که «نمایشگاهی تقریباً بی‌وقفه از خشونت بیش‌ازحد را با خلاقیت و استعداد بصری قابل‌توجهی اجرا می‌کنند. “. این بررسی در ادامه به تمجید از فیلمنامه نویس جون سوگیتا پرداخت که شامل «خطوط فراوانی از زینت» بود و بازیگران «سوگیموتو، تاکایاما و موریتا به طور قابل اعتمادی در مورد دیالوگ مذاکره می‌کنند و ذوق و شوق زیادی از خود نشان می‌دهند در حالی که دست و پا را از بین می‌برند»  روزنامه Montreal Gazette می‌گوید که او نمی‌تواند «به تیم دختران جهش‌یافته امتیازی بدهد…اگر این نوع گونزو گور افراطی را دوست دارید، از کارناوال وحشت‌های زبانی و منحرفی که در اینجا نمایش داده می‌شود، خوشحال خواهید شد. در غیر این صورت، احتمالاً آن را رد خواهید کرد، همانطور که گرند گیگنول در یک مدرسه اصلاحات اجرا کرده است، قبل از اینکه بیدار شوید.” تقلید از ژانر خود و اینکه اگر فیلم “برای هر چیزی به یادگار بماند، برای شخصیت دختری خواهد بود که می تواند اره برقی را از آرس خود تولید کند.”

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

چگونه رپورتاژ آگهی خبری بنویسیم

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح